Eurostep proponuje posadzki z żywic.

Przedsiębiorstwo Eurostep Poland to największy na w kraju wytwórca posadzek oraz producent żywic. Oferta obejmuje najwyższej klasy posadzki z żywic utworzone z różnego rodzaju tworzyw, proponowane zarówno do budownictwa mieszkaniowego, jak i na wielkopowierzchniowe obszary. Są to zatem posadzki metakrylowe, epoksydowe, poliuretanowe, hybrydowe.

Firmę cechuje posadzki epoksydowe zaawansowana jakość realizacji. Powierzone projekty cieszą się uznaniem, dlatego że są każdorazowo mocne i efektowne. Niżej został przedstawiony opis sugerowanych nawierzchni.

Odporne na mróz nawierzchnie, jakimi są kamienne dywany, to bardzo dobry projekt na nawierzchnię jednocześnie nowatorską jak i trwałą. Są one nieprzemakalne, funkcjonalne, odporne na kurzenie i nie zawodzą przez wiele lat. Kamienne dywany wytwarza się na bazie żywicy .

Posadzki epoksydowe (w ofercie firmy to np. Eurofloor RCWA, Eurofloor SL-R) to typ powierzchni, która wyjątkowo dobrze zdaje egzamin w pomieszczeniach magazynowych i halach przemysłowych. Są one nad wyraz trwałe, więc służą jako ochrona podłóg. Te posadzki przemysłowe muszą być bardzo wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, ponieważ stanowią podstawę konstrukcyjną magazynów. Zastosowana do produkcji tego rodzaju nawierzchni żywica sprawia, że posadzka będzie służyć przez długi czas.

Posadzki metakrylowe (np. Eurofloor Plexilith PUMA, Eurostep Roadmark) charakteryzują się głównie możliwością impregnacji i niedługim czasem utwardzania.

Posadzki z żywic są coraz częściej wykorzystywanym rodzajem powierzchni. To dzięki temu, że są niepodatne na działanie mechaniczne, chemiczne a także na kurz. Zapraszamy do zamówienia posadzek wykonanych w najwyższej i pionierskiej technologii.

eurostep posadzki