Ścianki szczelne znakomicie i terminowo

PGTS, zatem po prostu Polska Grupa Techniczno Sanitarna, prowadzi swoją działalność w Sosnowcu, w woj. śląskim. Uwierz nam pgts.eu ścianka szczelna poręczamy znakomite wykonanie. W ofercie przedsiębiorstwa można znaleźć wykonywanie:

– ścianek szczelnych

– robót ziemnych oraz rekultywacyjnych

– odwodnień terenu

– zewnętrznych sieci wodociągowych

– przyłączy domowych i obiektowych,

– instalacji sieci kanalizacji deszczowej

Oprócz tego możemy zaproponować wewnętrzne instalacje C.O oraz CWG, a do tego usługi w zakresie transportu bądź pogrążanie grodzic.

Prawda jest taka, że PGTS to na ten moment jeden z bardziej odpowiednich wyborów w okolicy jeśli w rachubę wchodzą ścianki szczelne i cała reszta. Mamy doświadczenie w temacie, wielką wiedzę, umiejętności, oprócz tego oczywiście posiadamy odpowiedni sprzęt. Ciężko nie powiedzieć także o grupie pracowników, którzy po prostu są profesjonalnymi zawodowcami, dla których wszelkiego rodzaju roboty ziemne czy ścianka szczelna absolutnie nie stanowią chociażby minimalnego problemu.

W razie jakichkolwiek pytań na temat naszej działalności, wystarczy zaznajomić się rzetelnie z zawartością strony, chociaż oczywiście można również nawiązać z nami kontakt. Bez problemu odpowiemy na dosłownie każde pytanie!